Геометрия, ∆ ABC , в нём CD u AK - медианы. AB-6см,BC-7 см,AC - 1. 3AB.Заполните пропуски в

таблице ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тилеужанова Аружан.

Так як АК медіана, вона ділить сторону ВС навпіл.

ВК=КС=1/2 ВС=7/2=3,5см

Це відомо з умови

АС=1,3АВ=1,3*6=7,8см

Так як СД медіана, вона ділить сторону АВ навпіл

АД=ДВ=1/2 АВ=6/2=3см