Даю 15 балів!!!!допоможіть терміново!!!!\ Довжина дуги кола 20π см, а її градусна міра - 90о.

Знайти радіус кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

40 см

Объяснение:

Довжина дуги знаходиться по формулі:

L=\dfrac{\pi Rnа}{180} , де L довжина дуги, R радіус кола, n градусна міра дуги

20\pi =\dfrac{\pi *R*90}{180}

90\pi R=3600\pi

R=\dfrac{3600}{90}

R=40(cm) радіус кола