6. Периметри двох подібних трикутників відносяться, як 2 : 3. У першому трикутнику більша сторона

дорівнює 24 см, знайдіть більшу сторону другого трикутника.7. Довжина дуги кола дорівнює 8π см, а її градусна міра — 24°. Знайдіть радіус кола. 8. Вершини трикутника, вписаного в коло, ділять коло на три дуги, градусні міри яких відносяться як 1 : 4 : 7. Більша сторона трикутника дорівнює 6 см. Знайдіть дві інші сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Глеб.
1)  k=3/2=1,5;  24*1,5=36 см більшая сторона другого трикутника
2) Довжина дуги кола C=  \frac{ \pi R}{180}* \alpha ;  R= \frac{C*180}{ \pi * \alpha } = \frac{8 \pi *180}{  \pi *24}=60
3) градусні міри дуг
 
 \frac{360}{1+4+7}*1=30;  \frac{360}{1+4+7}*4=120;  \frac{360}{1+4+7}*7=210.
Угол А=15; угол В=60; угол С=105.
По теореме синусов
a= \frac{6*sin15}{sin105}= \frac{6*sin15}{cos15}  ;
b= \frac{6*sin60}{sin105}= \frac{3 \sqrt{3} }{cos15};