із точки до площини проведені перпендикуляр і дві похилі довжини похилих дорівнюють 35 см і 75 см

проекції похилих на площину відносяться як 7:18 знайти довжину перпендикуляра

Ответы на вопрос

Отвечает Демидюк Таня.

Ответ:

35+75=110

75-35=40

110-40=70