Помогите, пожалуйста, очень прошу..!!! Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=12/х

та у=-2х+1

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитричева Елизавета.

Завдання: Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=12/х та у=-2х+1.

Розв'язання:

Прирівняємо значення у:

-2х+1=12/х; 2х²-х+12=0; D<0, коренів нема, тому і точок перетину нема.

Відповідь: .