He виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіків функцій: 2)

y=4x-7;​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Екатерина.

Объяснение:

y=4x-7

якщо у=0, то 4х-7=0;  4х=7;  х=1,75

якщо х=0, то у=4*0-7=-7

координати точок перетину з осями координат (1,75; 0) (0; -7)

Отвечает Хвиюзова Арина.

Ответ:

Щоб знайти координати точок перетину графіку функції з осями координат, необхідно розв'язати систему рівнянь, яка складається з рівнянь графіку та осями координат. Для цього можна підставити значення 0 для змінної x та для змінної y і знайти відповідні значення змінної, що залишилася.

Отже, розв'язуємо систему рівнянь:

y = 4x - 7

Коли x = 0: y = 4 * 0 - 7 = -7

Коли y = 0: 0 = 4x - 7 ⇒ x = 7/4 = 1.75

Таким чином, координати точок перетину графіку функції з осями координат є: (0, -7) та (1.75, 0).