Зовнішній кут трикутника 132 градуси,кути не суміжні з ним відносяться як 1:3.Знайти ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Каравай Виктория.

Ответ:

1÷3 = x÷3x

x + 3x = 132

4x = 132

x = 33

1 кут = 33

2 кут = 99

Объяснение: