Зовнішні кути трикутника відносяться як 4 : 5 : 6. Знайдіть відношення внутрішніх кутів трикутника ​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрей Мельничук.

Ответ:

.

Объяснение:

Зовнішні кути трикутника завжди дорівнюють сумі відповідних внутрішніх кутів. Оскільки відношення зовнішніх кутів трикутника 4:5:6, то внутрішні кути трикутника будуть відноситися як 180° - зовнішні кути.

Таким чином, якщо ми позначимо внутрішні кути трикутника як A, B та C, відповідно, то ми матимемо:

A = 180° - (4x), де x - коефіцієнт пропорції

B = 180° - (5x)

C = 180° - (6x)

Знайдемо спільний множник для кожного виразу, щоб спростити їх відношення:

A:B:C = (180° - 4x) : (180° - 5x) : (180° - 6x)

Застосуємо дистрибутивність множення та спростимо вираз:

A:B:C = (180° : 1 - 4x : 1) : (180° : 1 - 5x : 1) : (180° : 1 - 6x : 1)

A:B:C = (30 - 4x) : (36 - 5x) : (30 - 6x)

Отже, відношення внутрішніх кутів трикутника становить (30 - 4x) : (36 - 5x) : (30 - 6x).

Отвечает Сомова Маша.

Ответ:

Кути відносяться як 6:5:4

Объяснение:

нехай 180° це 10, тоді кут A =10-4

=6

Кут В =10-5 =5

Кут С =10-6=4

Сподіваюсь , що допомогла ❤️