2. Висота CD, проведена з вершини прямого кута С, поділяє гіпотенузу АВ на відрізки AD = 16 cm, BD

= 4 см. Знайди висоту CD. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамина Валерия.

Ответ:

CD=8см

Объяснение:

Пропорційні відрізки прямокутного трикутника.

СD²=AD*BD;

CD=√(16*4)=4*2=8см