Срочно не можу вже Знайдіть косинус кута С трикутника АВС,якщо А(2;1),В(-3;2),С(0;1) Дайте

відповідь будь ласкаааа срочно дужеее

Ответы на вопрос

Отвечает Шадчнев Александр.

Ответ:

Объяснение:Спочатку потрібно застосувати довжину сторінки трикутника АВС за формулою відстані між двома точками в координатній площині:

AB = sqrt((x_B - x_A)^2 + (y_B - y_A)^2) = sqrt((-3 - 2)^2 + (2 - 1)^2) = sqrt(34)

AC = sqrt((x_C - x_A)^2 + (y_C - y_A)^2) = sqrt((0 - 2)^2 + (1 - 1)^2) = 2

BC = sqrt((x_C - x_B)^2 + (y_C - y_B)^2) = sqrt((0 + 3)^2 + (1 - 2)^2) = sqrt(10)

Якщо за косинусним правилом можна знайти косинус кута З між сторонами AC і BC:

cos(C) = (AC^2 + BC^2 - AB^2) / (2 * AC * BC) = (2^2 + 10^2 - 34) / (2 * 2 * 10) = 0,25

Отже, косинус кута С трикутника АВС дорівнює 0.25.