Допоможіть, будь ласка, терміново!! обчисліть: sin 30°+tg 45°= √2 sin45°- cos60°= 3tg²

sin30°+4tg45°+cos30°×ctg30°=

Ответы на вопрос

Отвечает Грунковська Таня.

Відповідь:

Пояснення:

sin 30°+tg 45°= 0.5 + 1 = 1.5
√2 sin45°- cos60°= √2 * (√2/2) - (1/2) = 1
3tg² sin30°+4tg45°+cos30°×ctg30°= 3 * (1/√3)² * (1/2) + 4 * 1 + (√3/2) * √3 = 7.5