Знайдіть найменший кут опуклого п’ятикутника, якщо його кути відносяться як 3 : 4 : 5 : 7 : 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллов Егор.

Ответ:

60°

Объяснение:

Сума кутів п'ятикутника

180°(n-2); n=5;

180°(5-2)=180°*3=540°

3+4+5+7+8=27 частин.

540/27=20° приходить на 1 частину.

20°*3=60° менший кут п'ятикутника.