ДУЖЕ СРОЧНО! ДАЮ 15 БАЛІВ!знайдіть суміжні кути, якщо вони відносяться як 9:3. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Miller Ilona.

Ответ:

∠1 = 15°; ∠2 = 165°

Объяснение:

9x+3x=180

12x=180

x=180÷12

x=15 - ∠ 1

180-15=165 - ∠ 2