Радіус кола, описаного навколо трикутника, дорівнює 10 см. Знайдіть сторону трикутника, яка

лежить проти кута 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Евгения.

За теоремою синусів:

2R = a/sin(∠A)

2*10 = a/sin(45°)

20 = a/(корень из 2 на 2)

Відповідь: 10 Корней із 2 см.

Отвечает Головырин Иван.

Відповідь: розв'язання завдання додаю

Пояснення: