2. Знайдіть міри суміжних кутів, якщо один з них на 38° менше, ніж інший.​


Ответы на вопрос

Отвечает Роженкова Виктория.

Ответ:

х перший кут х-38 другий кут

х+х-38=180

2х-38=180

2х=180+38

2х=218

х=109°

Перший кут

180-109=71°

Другий кут

Відповідь: 71°; 109°