Яке число треба додати до чисельника й відняти від знаменника дробу 8/15 щоб отримати дріб що

дорівнює 2/3 будь ласка з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Марина.

Ответ:

1,2

Объяснение:

Нехай шукане число х, тоді за умовою

(8+х)/(15-х)=2/3

3(8+х)=2(15-х)

24+3х=30-2х

5х=6; х=1,2