У куб вписано циліндр. Знайдіть площу поверхні куба, якщо висота циліндра 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Юлия.

Ответ:

24 од²

Объяснение:

Висота циліндра дорівнює стороні куба.

h=a=2 од.

S=6a²=6*2²=6*4=24 од²