Різниця двох чисел дорівнює520.Знайди ці числа,якщо одне з них у 5разів більше за інше


Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Александра.

Ответ:

130,650

Пошаговое объяснение:

х-1 число

5х-2 число

5х-х=520

4х=520

х=520/4

х=130

5х=130*5=650