Знайти величини кутiв, утворених при перетині двох паралельних прямих третьою січною прямою, якщо

різниця двох із них дорівнює 18'​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Зинаида.

Відповідь:x-18+x=180

2x=180+18

x=198÷2

99

Пояснення:

1=81

2=99

і там по картинці далі