Висота циліндра, довжина кола основи якого 16т см., дорівнює 10 см. Знайдіть обʼєм циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Гольдина Саша.

Ответ:

V=640π см³

Объяснение:

С=2πR; → R=C/2π=16π/2π=8 см.

Sосн=πR²=8²π=64π см²

V=Sосн*Н=64π*10=640π см³