ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Сторони п'ятикутника відносяться, як 4 : 5:5 : 6 : 7. Знайдіть сторони

подібного йому п'ятикутника, сума найбільшої і найменшої сторін якого дорівнює 22 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Элла.

Ответ:

Сторони подібного п'ятикутника дорівнюють 16 см, 20 см, 20 см, 24 см та 28 см.

Объяснение:

Нехай сторони п'ятикутника дорівнюють a, b, c, d, e відповідно, тоді за умовою задачі:

b = (5/4)a

c = (5/4)a

d = (6/4)a = (3/2)a

e = (7/4)a

Сума найбільшої і найменшої сторін п'ятикутника дорівнює:

e + a = (7/4)a + a = (11/4)a = 22 см

Тоді a = 16 см.

Тепер знаходимо інші сторони п'ятикутника:

b = (5/4)a = 20 см

c = (5/4)a = 20 см

d = (3/2)a = 24 см

e = (7/4)a = 28 см

Отже, сторони подібного п'ятикутника дорівнюють 16 см, 20 см, 20 см, 24 см та 28 см.