AOB=35,BOC=50.AOC бұрышын табыңдар.Әрбір мумкін жағдай ушін сызбасын салыңдар.


Ответы на вопрос

Отвечает Нигматуллина Лиана.
1 жагдай ВОС бурышы АОВ бурышынын сыртында салынуы.
АОВ+ВОС=50+35=85°=СОА бурышы
2 жагдай ВОС бурышынын АОВ бурышы ишинде салынуы
ВОС-АОВ=50-35=15°=СОА бурышы

СОА бурышы 85° немесе 15° тен