Коло вписане в рівнобічну трапецію. Знайдіть периметр трапеції, якщо її бічна сторона дорівню 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Даша.

Ответ:

20 см.

Объяснение:

Властивість чотирикутника вписаного в коло

Сума протилежних сторін рівна

Отже 5+5=верхня основа+нижня основа

10=верхня основа+нижня основа

Отже периметр P=10+10=20 см.

1 0