Знайдіть площу ромба,периметр якого дорівнює 16√2 см,а один із кутів 135°.


Ответы на вопрос

Отвечает Тарнавская Диана.
S=a²sinα
а=16√2:4=4√2 см
S=(4√2)²sin135⁰=32sin(180⁰-45⁰)=32·sin45⁰=32·(√2/2)=16√2 cм²