7. Обчисліть відносну молекулярну масу нiтроген(II) оксиду якщо відносна густина його за воднем -

15.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Марго.

Объяснение:

Mr(NO)= D×M(H2)= 15•2•1= 30

Mr(NO)= 14+ 16 = 30