№1 Зазнач відносну густину кисню O2 за воднем. №2 Вкажи відносну густину сірководню H2S за киснем

№3 Вкажи відносну густину пропану C3H8 за повітрям №4 Відносна густина газу за воднем становить 17. Запиши молекулярну масу газу. №5 Вкажи відносну густину етану C2H6 за метаном і за воднем №6 Відносна густина газу за амоніаком становить 2,24. Визнач відносну густину цього газу за киснем:

Ответы на вопрос

Отвечает Акентьев Данил.

Відповідь:

Пояснення:

№1

Зазнач відносну густину кисню O2 за воднем.
D=M(O2)/M(H2)=(2×16)/(2×1)=32/2=16

№2

Вкажи відносну густину сірководню H2S за киснем
D=M(H2S)/M(O2)=(2×1+32)/(2×16)=34/32 =1,0625

№3

Вкажи відносну густину пропану C3H8 за повітрям
D=M(C3H8)/M(повітря)=(3×12+8×1)/(29)=44/29 =1.517

№4

Відносна густина газу за воднем становить 17. Запиши молекулярну масу газу.

M(газу) =D×M(H2)=17×2×1=34

№5

Вкажи відносну густину етану C2H6 за метаном і за воднем
D=M(C2H6)/M(CH4)=(2×12+6×1)/(12+4×1)=30/16 =1,875

D=M(C2H6)/M(H2)=(2×12+6×1)/(2×1)=30/2 =15

№6

Відносна густина газу за амоніаком становить 2,24. Визнач відносну густину цього газу за киснем:
M(газу) =D×M(NH3)=2.24×(14+3×1)= 2.24×17= 38.08
D= M(газу)/M(O2)=38.08/(2×16)=38.08/32=1.19