СРОЧНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧИ 1.Відносна густина деякого газу Y за киснем становить 1,06.

Обчисліть відносну молекулярну масу цього газу. Обчисліть відносну густину цього газу за повітрям. 2.Яка відносна густина аргону за повітрям?

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

M(O2)=32

M(raзy)=2*32-64 D(H2)=64/2=32