Яка маса оксиду калію взаємодіє з водою, якщо в результаті реакції утвориться гідроксид калію

кількістю речовини 2,5 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.
K₂O+H₂O=2KOH

 \frac{v(K2O)}{v(KOH)} = \frac{1}{2} 
v(K₂O)=v(KOH)/2
v(K₂O)=2.5/2=1.25 моль

v(K₂O)= \frac{m}{M}
M(K₂O)=94 г/моль
m(K₂O)=M(K₂O)*v(K₂O)
m(K₂O)=1.25 моль * 94 г/моль=117.5 г
Ответ: 117.5 г