Віддам 83 балів, більше не маю:(​ дуже потрібне1.Визначте молекулярну формулу алкану, якщо його

відносна молекулярна маса становить 170 г\моль. Назвіть сполуку.2. Визначте молекулярну формулу алкену, якщо його відносна молекулярна маса становить 126 г\моль.3.Визначте молекулярну формулу алкіну, якщо його відносна молекулярна маса становить 96 г\моль.4.Визначте молекулярну формулу речовини, якщо відносна густина алкану за воднем становить 43.5.Визначте молекулярну речовини, якщо відносна густина алкану за метаном становить 9,75.

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьева Анастасия.

Ответ:

1)C12H14

2)C9H18

3)C7H12

4)C6H14

5)C11H24

Объяснение:

1.12n+2n+2=170

14n=168

n=12

C12H14

2.12n+2n=126

14n=126

n=9

C9H18

3.12n+2n-2=96

14n=98

n=7

C7H12

4.M=43*2=86

12n+2n+2=86

14n=86

n=6

C6H14

5.M=9.75*16=156

12n+2n+2=156

14n=154

n=11

C11H24