Обчислити масу солі що утвориться при взаємодії кальцію з 6.4г карбонатної кислоти пж даю 100 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Penkrat Artem.

Ответ:m(K2CO30=184*15/100=27,6г

H2SO4+K2CO3=K2SO4+CO2+H2O

M(K2CO3)=138г/моль

n(K2CO3)=27,6/138=0,2моль

nK2CO3:nCO2=1:1

n(CO2)=0,2моль

V(CO2)=22,4*0,2=4,48л