СРОЧНО даю 40 балов Обчисліть масову частку лимонної кислоти в розчині , одержаному при

розчиненні 30 г кислоти в 170 мл води.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Мария.

Ответ:

Дано:

m лим. кислоти - 30 г.

m (H2O) - 170 г.

___________________

w лим. кислоти - ?

___________________

w лим. кислоти = m лим. кислоти : m розчину × 100

m розчину = 30+170 = 200

w лим. кислоти = 30:200×100 = 15%

Объяснение:

На всяк випадок напишу, що "лим. кислота" - скорочення слова "лимонна кислота"

Отвечает Достоевский Алексей.

Ответ:

Дано:

m(C6H8O7) = 30г

V (води) = 170мл = 170г

Знайти:

W(C6H8O7) =?

Розв'язання:

m(розчину) = 30г + 170г =200 г

W = 30г : 200г * 100% = 15%

Відповідь: W(C6H8O7) = 15%

Объяснение:

Для того, щоб знайти масову частку речовини, треба масу речовини поділити на масу розчину. Щоб відповідь була у відсотках, потрібно ще помножити на 100.

*C6H8O7 - лимонна кислота