Обчисліть об'єм газу, що виділився під час взаємодії 1,2 моль цинку з хлоридною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Шатравка Леша.

1,2 моль               х л

Zn+2HCl=ZnCl2+H2

1                           22,4

х=1,2*22,4=26,88 л