Здійсніть хімічні перетворення за схемою: Na-NaOH-Ca(OH)2-CaCO3-t-CaO 2-3---индекси -t- --

температура

Ответы на вопрос

Отвечает Апрельский Владислав.

2Na +2H2O =2NaOH+H2
2NaOH +CaCO3 =Na2CO3+Ca(OH)2↓
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
CaCO3=CaO+CO2