помогите.очень срочно.вишиванки для хлопчика і дівчинки коштували разом 750 грн. після того,як

вишиванка для хлопчиків подешевшала на 20%,а для дівчаток подорожчала на 20%, вони стали коштувати 600 грн. знайдіть початкову ціну кожної вишиванки

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.
X-ціна вишиванки для хлопчика у-для дівчаток (складаємо систему рівняннь) Х+у=750 0.8х+1.2у=600 4у=800 У=200 Х=750-200 Х=550