Периметр прямокутника дорівнюэ 24 см. Одна з його сторін в 3 рази менше за іншу. Знайдіть сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кардаш Игорь.
Х одна сторона
3х вторая
х+3х=24:2
4х=12
х=3см одна сторона
3*3=9см вторая
Отвечает Штокибас Дробиус.
1)24/3=8см
2)8+8=16см
3)24-16=8 
4)8/2=4