В магазині є 8 покупців. Ймовірність здійснення покупки кожним із них дорівнює 0,3. Яка ймовірність

того, що 3 із них здійснять покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиченко Ярослав.

P=C₈³ p³q⁵= 56(0,3)³(1-0,3)⁵=56 * 0,027 * 0,16807≈0,2541

Это формула Бернулли