Як знайти точки для графіку функції виду: f(x)=4x-2x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Настя.
Пусть f(x)=0
4x-2x²=0
2x(2-x)=0
2x=0|÷2
x=0
2-x=0
x=2
f(0)=4×0-2×0²=0
f(2)=4×2-2×2²=8-8=0.