Обчисліть діаметр кола , якщо його радіус дорівнює : 1) 3см ; 2) 5,6см ; 3) m cм


Ответы на вопрос

Отвечает Сарпов Даниил.
D=2R
1) D=2×3=6 cm
2) D=2×5,6= 11,2 cm
3) Там помилка. Замість m має бути цифра. Тоді D=2× *цифра*=... сm