Игральную кость брасают дважды. Найдите вероятность того, что в сумме выпадет 2 или 3 или 8 очков.

Результат округлите до сотых.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Наталия.

Ймовірність, що в сумі випаде 2 - 1/36


Ймовірність, що в сумі випаде 3 - 2/36=1/18


Ймовірність, що в сумі випаде 8 -  5/36


Сумарна ймовірність однієї з цих подій : 1/36+1/18+5/36=8/36=0,(2)


Якщо два в періоді округлити до сотих то : 0,22