При якому значенні змінної х дріб 7-х/3x-7 немає змісту


Ответы на вопрос

Отвечает Успасских Максим.

f(x)=\frac{7-x}{3x-7}\\\\3x-7\ne 0\; \; \to \; \; 3x\ne 7\; ,\; \; x\ne \frac{7}{3}\; ,\; \; x\ne 2\frac{1}{3}\\\\x\in (-\infty ,2\frac{1}{3}\, )\cup (\, 2\frac{1}{3}\, ,+\infty )