За якого найменшого значення параметра a рівняння 2cos4x=a-5 має корені


Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Артур.
2cos4x=a-5
cos4x= \frac{a-5}{2}, \\  -1\leq  \frac{a-5}{2} \leq 1 \\ -2\leq  a-5 \leq 2 \\ 3\leq  a \leq 7
наименьшее 3))