Функцію задано формулою f(x)=-x^(в квадрате)+4.Знайдіть; значення аргументу ,при якому f(x)=-12

Очень вас прошу ,ПОМОГИТЕ!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Турдыев Саша.

 f(x)=-x^(в квадрате)+4

 f(x)=-12

 -12=-x^(в квадрате)+4

x^2=16

тогда х=4 или х=-4