Срочно!! 1)з 20 учнів класу 3 відмінники .Який відсоток усіх учнів класу складають відмінники?

2)Визначте відсоток солі в розчині,якщо в 400 г розчину міститься 32 г солі? 3)З молока одержують 10%сиру. Скільки сиру одержують з 40 кг молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Артём.
1) (3/20)*100%=15% учнів відмінники
2) (32/400)*100%= 8% солі в розчині
3) (40/100)*10= 4 кг сиру