Срочноооо будь ласка Знайти другий , сьомий і десятий члени арифметичної прогресії ,якщо а1=2;d=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Верхозина Милана.
A(n) = a1 + (n-1) * d
a(2) = 2 + (2-1) * (-4) = -2
a(7) = 2 + (7-1)*(-4) = -22
a(10) = 2 + (10-1)*(-4) = -34