Укажіть, скільки дійсних коренів має рівняння x3 - 4|x| = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Климов Миша.

x³-4|x|=0

 

x∈(-∞,0>

x³+4x=0

x(x²+4)=0

x=0

 

x∈(0,∞)

x³-4x=0

x(x²-4)=0

x(x-2)(x+2)=0

x=2

 

x=0 ∨ x=2