Яка з функцій є лінійною? А)y=x-2 Б)y = 1 ---- x-2 В)y=X²-2 Г)y= x³ - 2 І пояснення


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.
Y=kx+q
=======
Tolko A) y=x-2, k=1, q=-2