Розв'яжіть нерівність log8x≤2


Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.
log_8x \leq 2\; ,\; ODZ:\; \; x\ \textgreater \ 0\\\\log_8x \leq log_88^2\\\\x \leq 8^2\\\\x \leq 64\\\\Otvet:\; \; 0\ \textless \ x \leq 64\; \; \; ili\; \; \; x\in (0,64\, ].