Обчісліть площу фігури,обмеженої лініями у=5-х2,у=х+3


Ответы на вопрос

Отвечает Пожематкин Тимофей.
Y=5-x²     y=x+3
5-x²=x+3
x²+x-2=0    D=9
x₁=-2   x₂=1
S=∫¹₋₂(5-x²-x-3)dx=∫¹₋₂(-x₂-x+2)dx=(-x³/3-x²/2+2x) |¹₋₂=-(x³/3+x²/2-2x) |¹₋₂=
=-(1³/3+1²/2-2*1-(-2)³/3-(-2)²/2+2*(-2))=-(1/3+1/2-2+2²/₃-2-4)=-(-4,5)=4,5.
Ответ: S=4,5 кв. ед.