Знайдіть периметр прямокутного трикутника якщо його площа становить 24 см квадратних, а довжина

гіпотенузи дорівнює 10см

Ответы на вопрос

Отвечает Подколзина Вика.


1/2*а*в = 24

а*в=48

а=6    б=8

а²+в²=10²       6²+8²=100      36+64=100