Знайти область визначення функції якщо y=квадратний корінь -x-5


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.
y= \sqrt{-x-5}  \\ 
-x-5 \geq 0 \iff -x \geq 5 \\ |*(-1) \\ 
x \leq -5 \\
Отвечает Потонейко Аля.
-x-5≥0
x≤-5
x∈(-∞;-5]
----------------